• o Firmie

  Dysponujemy sala taneczną na 50 osób lub do biesiadowania 70 osób.Wyśmienite menu stworzone na życzenie Państwa oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każda uroczystość nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w Państwa pamięci.

 • Organizujemy


  * wesela
  * chrzciny
  * komunie
  * urodziny
  * stypy
  * Dzień Kobiet
  * Barbórki
  * Andrzejki
  * Octoberfest
  * Babski Comber
  * Walentynki
  * Karaoke

 • Kontakt

  DRINK BAR METTAXA
  41-704 Ruda Śląska
  ul. Hlondla 10
  tel. 32 248 15 16       
         508293143

Dzień Ślubu

Ślub - ślub, to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu.
Chcecie Państwo, aby był on niezwykły i szczególny, dokładnie planując każdy detal.  Wybieracie miejsce, stroje, kwiaty, muzykę... Wszystko musi być niepowtarzalne, magiczne.
Dlaczegóż by więc w tym dniu nie doświadczyć jeszcze jednego, niecodziennego przeżycia i wybrać się w tę drogę niezwykłą amerykańską limuzyną lub też angielskim kabrioletem? 


Wynajmujemy dwie limuzyny do wesel marki LINCOLN oraz angielski MG Cabriolet


Dzięki naszej ofercie możecie Państwo spełnić swoje marzenie...

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni naszego życia i zasługuje na najlepszą , niepowtarzalną oprawę. Od kilku lat staramy się dołożyć wszelkich starań aby ten dzień został nie tylko w pamięci Państwa Młodych lecz również ich Rodziców i zaproszonych gości.

Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego menu weselnego, skomponowanego zgodnie z Pańtwa życzeniem, lecz również pomożemy stworzyć subtelny i romantyczny klimat sali weselnej. Z przyjemnością dołożymy wszelkich starań, aby dzień Państwa Ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. 


Mimo wieloletniego doświadczenia w organizacji imprez oraz wielu zorganizowanych przyjęć weselnych – najbardziej cenimy osobiste spotkanie się z Państwem, zapoznanie się z Waszymi oczekiwaniami i marzeniami, ustalenie wszelkich szczegółów - tak abyśmy mogli przygotować ofertę indywidualną najbardziej odpowiednią dla Państwa potrzeb.